Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Şehitlerimiz Minnetle Anıldı</p> Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Şehitlerimiz Minnetle Anıldı
<p>Şehitlerimiz Dualarla Anıldı</p> Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
<p>Başkan Taban Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı</p> Başkan Taban Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı
<p>Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu
<p>Thm Gençlik Korosu Destanlaşan Kahramanlık Türküleriyle Sahne Aldı</p> Thm Gençlik Korosu Destanlaşan Kahramanlık Türküleriyle Sahne Aldı
<p>Cerrah’a 1 Dönümlük Semt Sahası</p> Cerrah’a 1 Dönümlük Semt Sahası
<p>Bu Heyecanı Tüm Şehir Yaşıyor</p> "Bu Heyecanı Tüm Şehir Yaşıyor"
<p>Çayınızı, Kahvenizi İçerken Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz</p> Çayınızı, Kahvenizi İçerken Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz
<p>İshakpaşalı Öğrencilerden Afrin Programı</p> İshakpaşalı Öğrencilerden Afrin Programı
<p>Bursa’nın Oryantiring Şampiyonları İnegöl’de Belli Oldu</p> Bursa’nın Oryantiring Şampiyonları İnegöl’de Belli Oldu
 
Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret 03/01/2018 14:10

MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Halil Malkaç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Alper Taban’ı makamında ziyaret etti. Taban’a yeni görevinde başarılar dileyen Malkaç ve yönetimi, İnegöl’de bir bulvara; Kudüs, Filistin veya Arakan isiminin verilmesi talebinde bulundu.

8 Kasım 2017 tarihinde İnegöl Belediye Meclisinde gerçekleştirilen seçimle İnegöl Belediye Başkanlığı görevine getirilen Alper Taban, dün MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Halil Malkaç ile yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Taban’a hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere gelen MÜSİAD yöneticileri, bu ziyarette bazı taleplerini de dosya halinde sundu.

“MÜSİAD OLARAK YANINIZDAYIZ”
Ziyarette konuşan MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Halil Malkaç, Başkan Taban’a yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek, başarılar diledi. “MÜSİAD olarak yanınızdayız” diyerek destek mesajı veren Malkaç, “Fikir ve çalışmalarımızla her zaman yanınızdayız. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Önerilerimizi de sizlere söyledik. Orhaniye Mahallesi sınırlarındaki Aktaş Sokağının isminin belediye meclis üyelerimizin onay vermesi halinde 2005 yılında Siirt’in Pervari ilçesindeki operasyonda şehit düşen İnegöl nüfusuna kayıtlı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Kamil Baltacı’nın isminin verilmesini rica ediyoruz. Ayrıca Mahmudiye Mahallesi’nde bulunan Cenon Bulvarı adının da Kudüs, Filistin veya Arakan olarak değiştirilmesini talep ediyoruz” dedi.

MÜSİAD GÜÇLÜ BİR EKİP
Belediye Başkanı Alper Taban ise ziyaret için teşekkür ederek “MÜSİAD’ımız; İnegöl’de çalışkan, gayretli, sürekli koşturan ve şehrin gündemine dair dertlenen, önerilerde bulunan güçlü bir ekip. Biz de bu güçlü ekiple İnegöl’de çalışmalarımız el birliğiyle yürüteceğiz. Bize düşen her ne varsa elimizden geleni yapacağız. Bizler göreve geldiğimiz gün ortak aklı, kent aklını, şehrin fikirlerini ve dertlerini önemseyeceğimizi ifade etmiştik. Bu şehir hepimizin. El birliğiyle bu şehre sahip çıkmak durumundayız. Bizlere iletmiş oldukları konularda gerekli değerlendirmeleri yapacağız. Ziyaret için teşekkür ederim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ziyaret anısına Başkan Taban’a çiçek takdim eden Malkaç, ‘Batı medyasında 15 Temmuz’ ile Kudüs kitabı da hediye etti. Ayrıca Alper Taban’a MÜSİAD üye formu takdim edilerek üyelik talebinde bulunuldu.

<p>Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret</p> <p>Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret</p> <p>Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret</p> <p>Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret</p> <p>Müsiad’dan Alper Taban’a Ziyaret</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.