Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Şehitlerimiz Minnetle Anıldı</p> Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Şehitlerimiz Minnetle Anıldı
<p>Şehitlerimiz Dualarla Anıldı</p> Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
<p>Başkan Taban Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı</p> Başkan Taban Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı
<p>Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu
<p>Thm Gençlik Korosu Destanlaşan Kahramanlık Türküleriyle Sahne Aldı</p> Thm Gençlik Korosu Destanlaşan Kahramanlık Türküleriyle Sahne Aldı
<p>Cerrah’a 1 Dönümlük Semt Sahası</p> Cerrah’a 1 Dönümlük Semt Sahası
<p>Bu Heyecanı Tüm Şehir Yaşıyor</p> "Bu Heyecanı Tüm Şehir Yaşıyor"
<p>Çayınızı, Kahvenizi İçerken Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz</p> Çayınızı, Kahvenizi İçerken Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz
<p>İshakpaşalı Öğrencilerden Afrin Programı</p> İshakpaşalı Öğrencilerden Afrin Programı
<p>Bursa’nın Oryantiring Şampiyonları İnegöl’de Belli Oldu</p> Bursa’nın Oryantiring Şampiyonları İnegöl’de Belli Oldu
 
Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı 22/02/2018 13:17

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 3’üncü kez gerçekleştireceği Başkanlık Kupası için okulların beden eğitimi öğretmenleriyle istişare toplantısı yapıldı.

2 yıldır Bursa’nın en büyük spor organizasyonu unvanıyla gerçekleştirilen İnegöl Belediye Başkanlığı Kupası, bu yıl 3’üncü kez yapılacak. Mart ayında müsabakaların başlaması planlanırken, Kupa öncesi beden eğitimi öğretmenleri ile istişare toplantısı yapıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit Başkanlığında gerçekleştirilen istişare toplantısına; İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Er, İnegöl Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hüseyin Kurt ile beden eğitimi öğretmenleri katıldı. Yapılan istişarelerde daha önce 6 branşta yapılan Başkanlık Kupası müsabakalarının sadece voleybol ve basketbol olarak 2 branşa indirilmesi görüşüldü. Öğretmenlerden gelen talep üzerine branşlar 4’e çıkarıldı. Başkanlık Kupasının; voleybol, basketbol, masa tenisi ve puanlı atletizm branşlarında yapılmasına karar verildi.

İstişare toplantısında bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, “3 yıldır hep birlikte Başkanlık Kupası adı altında güzel çalışmalara imza atıyoruz. Bu yıl da yine güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Başkanlık Kupasını geçen yıl 6 branşta gerçekleştirmiştik. Bu yıl alınan karar gereği 2 branşta; voleybol ve basketbol ile alakalı devam etmeyi görüşmüştük. Bugün de yine bu istişare toplantısında sizlerin talep ve önerilerinizi alacağız. Haftaya da bunları sonuçlandırırsak, kazasız belasız yine geçen yıllarda olduğu gibi sportif faaliyetlerimize devam edeceğiz. Ben değerli Beden Eğitimi Öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Başkanlık kupasını yaparken, belediyemizde bu alanda yeteri kadar personel olmadığından sizlerin destekleriyle hep beraber yapıyoruz. Yapmış olduğumuz tüm müsabakalarda birlikteyiz. Sizler bu müsabakaların hakemliğini, gözlemciliğini yaptınız bugüne kadar. Bundan sonra da destek olacağınıza inanıyoruz. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

İnegöl Milli Eğitim Şube Müdürü Ayfer Er ise “Bildiğiniz gibi eğitim öğretim yılı başında Sayın Başkan Yardımcımızla, Spor İşleri Müdürümüzle ve sizlerle bir spor planlama toplantısı yapmıştık. Sizlerin de görüşleri doğrultusunda hep birlikte bu planlamayı yaptık. Şimdi de Başkanlık Kupası için bir aradayız. 2 branşta yapılacak demiştik. Fakat sizlerin zümre toplantılarında aldığınız karar doğrultusunda ilgili makamlara görüşlerinizi ilettik. Puanlı atletizm ile masa tenisinin de Başkanlık Kupasına dahil edilmesi uygun görüldü. Birlikte bu işin takibini yapacağız” diye konuştu.

<p>Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı</p> <p>Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı</p> <p>Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı</p> <p>Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı</p> <p>Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.