İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyor
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Şehitlerimiz Minnetle Anıldı</p> Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Şehitlerimiz Minnetle Anıldı
<p>Şehitlerimiz Dualarla Anıldı</p> Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
<p>Başkan Taban Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı</p> Başkan Taban Öğrencilerin Sorularını Yanıtladı
<p>Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu
<p>Thm Gençlik Korosu Destanlaşan Kahramanlık Türküleriyle Sahne Aldı</p> Thm Gençlik Korosu Destanlaşan Kahramanlık Türküleriyle Sahne Aldı
<p>Cerrah’a 1 Dönümlük Semt Sahası</p> Cerrah’a 1 Dönümlük Semt Sahası
<p>Bu Heyecanı Tüm Şehir Yaşıyor</p> "Bu Heyecanı Tüm Şehir Yaşıyor"
<p>Çayınızı, Kahvenizi İçerken Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz</p> Çayınızı, Kahvenizi İçerken Bizlere Rahatlıkla Ulaşabilirsiniz
<p>İshakpaşalı Öğrencilerden Afrin Programı</p> İshakpaşalı Öğrencilerden Afrin Programı
<p>Bursa’nın Oryantiring Şampiyonları İnegöl’de Belli Oldu</p> Bursa’nın Oryantiring Şampiyonları İnegöl’de Belli Oldu
 
İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyor 22/02/2018 15:52

68 yazar ile 100 yayınevi ve yüzbinlerce kitabın yer aldığı İnegöl Kitap Günleri fuarı kapsamında her gün farklı yazarlar okullarda İnegöllü öğrenciler ile bir araya geliyor.

İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl 2’nci kez düzenlenen İnegöl Kitap Günleri Fuarı, her yaştan vatandaşın yoğun ilgisiyle devam ediyor. İnegöl Belediyesi ve VAV Fuarcılık Organizasyon şirketi işbirliği MODEF Fuar Merkezinde gerçekleştirilen İnegöl Kitap Günleri etkinliği kapsamında her gün farklı okullarda İnegöllü öğrenciler ile bir araya gelen yazarlar farkındalık ortaya koyan bir etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

16 Şubat Cuma günü görkemli bir açılışla kapılarını açan İnegöl kitap günleri fuarı on binleri ağırlarken, kitap tanıtım ve imza günlerinden, yazar buluşmalarına kadar geniş perspektifli bir organizasyon ile dikkatleri üzerine çekiyor.

YAZAR BULUŞMALARININ GERÇEKLEŞTİĞİ OKULLAR
Kendi alanlarında birçok eğitici ve örnek kitap çalışmasına imza atan yazarları karşısında gören İnegöllü öğrenciler tarifi imkansız bir mutluluğa kavuşuyorlar. Özellikle Dr. Faruk Öndağ, Naire Çikeyeva Lisesinde, Bekir Manav, Erdem Beyazıt İmam Hatip Ortaokulunda, Yiğit Recep Efe ve Şehri Mardan İstaş Kentaş Ortaokulunda, Oya Tatlıbal, Kurşunlunda, Yusuf Koç, Gaziosmanpaşa İmam Hatip Ortaokulunda, Çağrı Cebeci, İshakpaşa İlkokulunda, Nazlı Aspay Şener, Prof.Dr.Selçuk Yahşi Ortaokulunda, Bilal Sami Gökdemir, İmam Hatip Lisesinde, Birsen Ekim Özen, Vehbi Koç İlkokulunda, Ömer Sevinçgül, Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesinde, Ayşegül Kara Zorlu, Hacer Salih Yıldız İlkokulunda, Cemil Kavukçu, M.M. Samda İlkokulunda ve Yunus Arıkan, Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü ile Sosyal Bilimler Lisesinde geleceğimiz olan öğrenciler ile bir araya gelirken, bu özel ve anlamlı buluşmalarda öğrencilere hayata farklı bir pencereden bakmak gerektiğine de vurgu yapılıyor. 23 Şubat günü ise, öğrencilerin zihinsel dünyalarına katkı sağlayan yazar buluşmalarında Gülşen Gazel, Kız İmam Hatip Lisesinde, Yunus Arıkan ise Okyanus Kolejinde öğrenciler ile buluşacak.

25 ŞUBAT PAZAR GÜNÜNE KADAR AÇIK KALACAK
Kitaplara dokunmak, bilginin kaynağına ulaşmak ve sevilen yazarlar ile buluşmak adına gerçekleştirilen İnegöl Kitap Günleri fuarı, 25 Şubat Pazar gününe kadar açık kalacak.

<p>İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyorlar</p> <p>İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyorlar</p> <p>İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyorlar</p> <p>İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyorlar</p> <p>İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyorlar</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.