Uçurtma Şenliği Temmuz Ayında
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>“Ne İş Yaparsanız Yapın, En İyisini Yapmak İçin Çabalayın”</p> “Ne İş Yaparsanız Yapın, En İyisini Yapmak İçin Çabalayın”
<p>Başkan Taban Huzurevi Sakinleriyle Oylat’ta Buluştu</p> Başkan Taban Huzurevi Sakinleriyle Oylat’ta Buluştu
<p>“Toplumsal Bilinç Ortaya Koymalıyız”</p> “Toplumsal Bilinç Ortaya Koymalıyız”
<p>Yeniceköy Kavşağında Yonca Kavşak Çalışması Başladı</p> Yeniceköy Kavşağında Yonca Kavşak Çalışması Başladı
<p>Üniversite Ve Meslek Tanıtım Günleri Başladı</p> Üniversite Ve Meslek Tanıtım Günleri Başladı
<p>Kuruluştan Fethe İstanbul Kültür Ve Tarih Gezileri Kayıtları Başlıyor</p> Kuruluştan Fethe İstanbul Kültür Ve Tarih Gezileri Kayıtları Başlıyor
<p>Şehitlerimiz Dualarla Anıldı</p> Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
<p>Kaymakam Görücü Ve Başkan Taban’dan Şehit Ailesine Ziyaret</p> Kaymakam Görücü Ve Başkan Taban’dan Şehit Ailesine Ziyaret
<p>İnegöl Belediyesi Vatandaşlara Üzüm Hoşafı Ve Ekmek Dağıttı</p> İnegöl Belediyesi Vatandaşlara Üzüm Hoşafı Ve Ekmek Dağıttı
<p>Başkan Alper Taban Yeni Dönem Projelerini Açıkladı</p> Başkan Alper Taban Yeni Dönem Projelerini Açıkladı
 
Uçurtma Şenliği Temmuz Ayında 13/06/2018 11:31

İnegöl Belediyesi tarafından Hadim AVM ile birlikte geleneksel hale getirilen; Babalar Günü Uçurtma Şenliği, bu yıl Ramazan Bayramına denk gelmesi sebebiyle Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilecek.

Her yıl renkli görüntülere sahne olan ve adeta uçurtmaların birbiriyle kıyasıya yarıştığı bir etkinlik haline gelen uçurtma şenliğinin bu yıl Ramazan Bayramına denk gelmesi, sonraki iki hafta sonunun seçim haftası ve üniversite sınavlara denk gelmesi nedeniyle temmuz ayı sonunda yapılmasına karar verildi.

UÇURTMA ŞENLİĞİ TEMMUZDA
Uçurtma şenliğinin ertelenmesi hakkında açıklamada bulunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban; “Yıllardır Hadim Şirketler grubuyla birlikte organize ettiğimiz uçurtma şenliğimizin bu yıl 12’cisini gerçekleştireceğiz. Bilindiği üzere ülkemizde ve pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü Pazar günü Babalar Günü olarak kutlanmaktadır. Bu yıl 17 Hazirana denk gelen babalar gününü Ramazan Bayramına denk gelmesi sebebiyle Babalar Gününde gerçekleştirdiğimiz Uçurtma Şenliğini ileri bir tarihe erteleme karara aldık. Etkinliğimizi sonraki hafta sonunun seçim haftası olması, bir sonraki hafta sonunun ise üniversite sınavlara denk gelmesi nedeniyle temmuz ayı sonunda yapılması noktasında fikir birliğine vardık” şeklinde konuştu.

GÖKYÜZÜNÜ RENGARENK UÇURTMALARLA DONATMAYA HAZIRLANIN
Bu özel günde çocuklarımız ve babalarımıza unutulmaz bir gün yaşatmak için farklı sürprizlerle de karşınızda olacağız diyen Taban, “Bu güzel etkinliğimizde çocuklarımıza uçurtmalar dağıtacağız. Ayrıca Hadim şirketler grubunun organizesinde pek çok gıda firması ikramlarını dağıtacak. Bu yıl ki uçurtma şenliğimizde de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi birçok ödüllü yarışmamız olacak. Çocuklarımızın daha eğlenceli vakit geçirebilmesi için farklı etkinliklerimiz olacak. Ailelerimizin oturup pikniklerini yapacağı, babaların ve çocuklarının gönüllerince uçurtmalarını uçurup gökyüzünü rengarenk donatacağı bu özel günde, herkes gönüllerince eğlenecek” diye konuştu.

<p>Uçurtma Şenliği Temmuz Ayında</p> <p>Uçurtma Şenliği Temmuz Ayında</p> <p>Uçurtma Şenliği Temmuz Ayında</p> <p>Uçurtma Şenliği Temmuz Ayında</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.