İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>“Ne İş Yaparsanız Yapın, En İyisini Yapmak İçin Çabalayın”</p> “Ne İş Yaparsanız Yapın, En İyisini Yapmak İçin Çabalayın”
<p>Başkan Taban Huzurevi Sakinleriyle Oylat’ta Buluştu</p> Başkan Taban Huzurevi Sakinleriyle Oylat’ta Buluştu
<p>“Toplumsal Bilinç Ortaya Koymalıyız”</p> “Toplumsal Bilinç Ortaya Koymalıyız”
<p>Yeniceköy Kavşağında Yonca Kavşak Çalışması Başladı</p> Yeniceköy Kavşağında Yonca Kavşak Çalışması Başladı
<p>Üniversite Ve Meslek Tanıtım Günleri Başladı</p> Üniversite Ve Meslek Tanıtım Günleri Başladı
<p>Kuruluştan Fethe İstanbul Kültür Ve Tarih Gezileri Kayıtları Başlıyor</p> Kuruluştan Fethe İstanbul Kültür Ve Tarih Gezileri Kayıtları Başlıyor
<p>Şehitlerimiz Dualarla Anıldı</p> Şehitlerimiz Dualarla Anıldı
<p>Kaymakam Görücü Ve Başkan Taban’dan Şehit Ailesine Ziyaret</p> Kaymakam Görücü Ve Başkan Taban’dan Şehit Ailesine Ziyaret
<p>İnegöl Belediyesi Vatandaşlara Üzüm Hoşafı Ve Ekmek Dağıttı</p> İnegöl Belediyesi Vatandaşlara Üzüm Hoşafı Ve Ekmek Dağıttı
<p>Başkan Alper Taban Yeni Dönem Projelerini Açıkladı</p> Başkan Alper Taban Yeni Dönem Projelerini Açıkladı
 
İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi 13/06/2018 15:26

İnegöl Belediyesi, Akhisar Mahallesi Koşukavak Caddesi üzerinde 1200 m2 alanda planlanan çocuk oyun parkının yapımını tamamladı. Bayram öncesi hizmete giren park, ilk günden bölge çocuklarının akınına uğradı.

Şehrin dört bir yanında hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, Akhisar Mahallesi Koşukavak Caddesi üzerinde 1200 m2 alanda projelendirilen sosyal donatı alanının yapımını tamamlayarak hizmete aldı. Ramazan bayramına sayılı günler kala Akhisar Mahallesi çocuklarına bayram hediyesi olan park, ilk günden çocukların ve mahalle sakinlerinin akınına uğradı.

ŞAHİN VE TABAN PARKTA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Belediye Başkanı Alper Taban, Başkan Yardımcısı Adil Kansu ve AK Parti Bursa Milletvekili adayı Zafer Işık ile birlikte yapımı tamamlanarak hizmete giren parkı yerinde inceledi. İnceleme sırasında çocuklarla ve mahalle sakinleriyle sohbet eden Şahin ve Başkan Taban, Akhisar Mahallesi’ne verilen sözlerin bir bir yerine getirildiğini ifade etti.

İNEGÖL İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ
Burada bir açıklama da yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “Bugün Akhisar Mahallemizde Koşukavak Caddemizde yaptığımız çalışmaları geçmişte de gelip yerinde incelemiştik. Bugün de hayata geçirmenin mutluluğunu, bahtiyarlığını hep birlikte yaşıyoruz. Bundan duyduğum memnuniyeti de öncelikle ifade etmek istiyorum. İnegöl için üretmeye, değer katmaya, faydalı olmaya devam ediyoruz. Yaptığımız pek çok hizmet var. Tabi alt yapı hizmetleri çok fazla gözükmüyor. Ama üst yapı olarak yaptığımız hizmetler göze geliyor ve insanlarımız bunu kullanıyor. Sosyal donatı alanı olarak ifade ettiğimiz yeşil alanlar, oturma alanları, park alanları, spor alanları… Bunlar vatandaşlarımızın önemsediği ve bizzat kullandığı alanlar” dedi.

Proje hakkında teknik bilgiler de veren Taban, “Bugün de Koşukavak Caddesinde yaklaşık 1200 m2 alan üzerinde planlanan bu güzel eseri ortaya çıkarmış olduk. Burada neler yaptık; 200 m2 çocuk oyun alanı oluşturduk, 90 m2’lik sağlıklı bir yaşam için spor alanı oluşturduk. 380 m2 yeşil alan bandı oluşturduk ve 530 m2’lik de yürüyüş alanları, dinlenme alanları tanzim edildi. Alanımızdaki yetişkin ağaçlar korunarak proje uygulandı. Üzerine de ilave olarak yine yetişkin boyutunda ağaçlar diktik. Bunlar gelecekte inşallah yine gölgesinde oturabileceğiniz alanlar olacak. Gördüğünüz gibi oturma alanları, banklar koyduk ki güzel vakitlerinizi burada çocuklarınızla, torunlarınızla geçirin. Parkımızın maliyeti 175 bin TL. Ama insanımız için harcadığımız paranın bir önemi yok. Önemli olan kullanışlı, sizlerin nezdinde de kabul gören projeler olması. Tabi yapmak mesele değil, önemli olan korumak. Biz burayı sizlere emanet ediyoruz” diye konuştu.

İNEGÖL BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR
AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Zafer Işık ise “İnegöl Belediyemizin Akhisar Mahallemiz için hayata geçirdiği bu parkta yetişkinler için spor alanları, fitness alanları, çocuk oyun alanları görüyorum. Bunun yanında yeşil alan oranı da oldukça yüksek. Böyle güzel bir sosyal donatı alanını vatandaşlarımıza kazandırdığı için belediyemize teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimize de hayırlı olsun dileklerimi iletmek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

“NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK”
Son olarak konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin de Akhisar Mahallesi sakinlerine seslenerek şöyle konuştu: “16 yıldır gelip sizlerden oy istiyoruz. Siz de bize destek veriyorsunuz. Biz size gelip de söz verdiğimiz bütün işleri yapmaya çalıştık. Ben defalarca geldim. Doğalgaz sözü verdik, getirdik. Yolların sözünü verdik, yaptık. Kanalizasyonları yaptık, okul sözü verdik ve seçimler yapılmadan önce okulu yaptık. Yukarıda Mesleki Eğitim Kampüsünü yaptık. Belediyemiz parklar, bahçeler, çok güzel sosyal donatı alanları oluşturdu. Bugün biz size tekrar geldik, yine destek istiyoruz. Çünkü daha yapacak çok işimiz var. Durmadan yolumuza devam etmek istiyoruz. Neden? Yarım kalan projeler devam etsin, hedeflenen projeler hayata geçsin diye. Akhisar’ın suyla ilgili problemi olduğunu biliyorum. Bu sorun da çok yakın zamanda çözülecek. İnegöl’de Hocaköy içme suyu barajı bittiğinde hiç pompaya da gerek kalmadan o terfi ile buraya çok güzel su vereceğiz. Allah kısmet ederse biz ne söz verdiysek yapmaya çalıştık, siz de bizlere destek verdiniz. İnşallah 24 Haziran’da da destelerinizi bekliyoruz. Belediye Başkanımıza da bu tesisi kazandırdığı için teşekkür ediyoruz.”

Açıklamaların ardından çocuklara balonlar dağıtıldı. Parktaki bayanlara ise karanfil takdim edildi. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin ve Başkan Taban ile beraberindeki heyet, talep ve önerileri de dinledi.

<p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p> <p>İnegöl Belediyesi’nden Akhisarlı Çocuklara Bayram Hediyesi</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.