Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Başkan Taban Bayramı Gökyüzünden Kutladı</p> Başkan Taban Bayramı Gökyüzünden Kutladı
<p>Huzurevinde Sosyal Mesafeli Kutlama</p> Huzurevinde Sosyal Mesafeli Kutlama
<p>Tarihi Bayram Fotoğraflarla Arşivleniyor</p> Tarihi Bayram Fotoğraflarla Arşivleniyor
<p>Başkan Taban’dan Ramazan Bayramı Mesajı</p> Başkan Taban’dan Ramazan Bayramı Mesajı
<p>Esnafların Maskesi Belediyeden</p> Esnafların Maskesi Belediyeden
<p>İnegöl Bayrama Hazır</p> İnegöl Bayrama Hazır
<p>Çardak Cami Kavşağında Çalışmalar Devam Ediyor</p> Çardak Cami Kavşağında Çalışmalar Devam Ediyor
<p>Hizmet Seferberliği Sürüyor</p> Hizmet Seferberliği Sürüyor
<p>İnegöl’de Bayram Temizliği</p> İnegöl’de Bayram Temizliği
<p>Çocukların Maskeleri Başkan Amcadan</p> Çocukların Maskeleri Başkan Amcadan
 
Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu 18/04/2019 13:18

Server Gençlik Derneği tarafından düzenlenen İnegöl’de ise İnegöl Çevre Ve Kültür Derneği organizasyonuyla gerçekleştirilen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının İnegöl Belediyesi sponsorluğunda hazırlanan ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Server Gençlik Derneği tarafından düzenlenen ve İnegöl’de Çevre Ve Kültür Derneğinin organizasyonuyla gerçekleştirilen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması, bu yıl 7’nci kez düzenlendi. Yarışmanın sonlanmasını ardından, ilk, orta ve lise kategorilerinde dereceye giren öğrenciler, Sani Konukoğlu Konferans Salonunda düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Ödül sponsorluğunu İnegöl Belediyesi’nin yaptığı yarışmanın ödül törenine Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit’te katıldı. Türkiye genelinde İlkokul, Ortaokul, Lise ve Arapça kategorisi toplamında 529 bin 298 öğrencinin yarıştığı yarışmada dereceye giren adaylara iki kişilik umre seyahati ile para ve 7 adet gram altın hediye edildi. İnegöl ilçesinde ise birinciler yarım altın, ikinci ve üçüncüler çeyrek altın ile ödüllendirildi. En çok katılım sağlayan okul ödülünü ise Nuri Pakdil İHO aldı.

Bu seneki konusu “Güzel Ahlâk” olan yarışmanın ödül töreni, Hafız İbrahim Pekdemir’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Ufka Yolculuk İnegöl koordinatörü ÇEKÜD Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Aktaş bir konuşma yaptı. Aktaş, “Ufka Yolculuk bir yarışmadan da öte değerlerimizi öğrendiğimiz, bu değerlerimizi hayatımıza tatbik ederek yolculuğumuzun yönünü cennete çevirdiğimiz ve bunu yüz binlerce dost ile birlikte yaptığımız çok değerli bir yolculuktur. Yarışmaya destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Konuşmanın ardından ödül sahiplerine ödülleri takdim edildi. İnegöl Belediye Başkanı Eşref Yiğit’te ödül takdimi sırasında yaptığı konuşmada dereceye giren öğrencileri tebrik ederek yarışmayı düzenleyenlere de bu anlamlı program için teşekkür etti. Program sonunda törene katılanlar arasında yapılan çekiliş ile misafirlere hediyeler takdim edildi.

<p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p> <p>Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.