Babalar Günü Uçurtma Şenliği İle Kutlandı
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>“İnegöl Güzelleşmeye Devam Ediyor”</p> “İnegöl Güzelleşmeye Devam Ediyor”
<p>Yavuz Dizdar İnegöllülere Sağlıklı Beslenmeyi Anlattı</p> Yavuz Dizdar İnegöllülere Sağlıklı Beslenmeyi Anlattı
<p>“İnegölspor’un Hedefine Varması İçin Şehir Olarak Mücadele Edeceğiz”</p> “İnegölspor’un Hedefine Varması İçin Şehir Olarak Mücadele Edeceğiz”
<p>“Birlikte Daha Mutluyuz”</p> “Birlikte Daha Mutluyuz”
<p>Baykoca Semt Sahası Törenle Açıldı</p> Baykoca Semt Sahası Törenle Açıldı
<p>Yeniceköy Mobese Merkezi İçin İmzalar Atıldı</p> Yeniceköy Mobese Merkezi İçin İmzalar Atıldı
<p>Engelli Vatandaş Sokakta Bulduğu Parayı Belediyeye Teslim Etti</p> Engelli Vatandaş Sokakta Bulduğu Parayı Belediyeye Teslim Etti
<p>Başkan Taban Çiftçi Kadınların Gününü Kutladı</p> Başkan Taban Çiftçi Kadınların Gününü Kutladı
<p>İnegöl Belediyesi’nden Amatöre 100 Bin Tl Destek</p> İnegöl Belediyesi’nden Amatöre 100 Bin Tl Destek
<p>Btü’nün Mucit Öğrencilerinden İnegöl’de Muhteşem Şov</p> Btü’nün Mucit Öğrencilerinden İnegöl’de Muhteşem Şov
 
Babalar Günü Uçurtma Şenliği İle Kutlandı 17/06/2019 11:38

İnegöl Belediyesi ve HADİM Şirketler Grubu tarafından; her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Babalar Günü Uçurtma Şenliği, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

 

İnegöl Belediyesi ve Hadim Şirketler Grubu tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Babalar Günü Uçurtma Şenliği, bu yıl farklı bir format ile gerçekleştirildi. Her yıl Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde düzenlenen şenlik, bu yıl Yeniceköy Mahallesinde bulunan DOSTUM merkezinde gerçekleştirildi. Şenlik için daha önce kayıt yaptıran 50 aile, yaklaşık 200 kişilik grup halinde Pazar günü 16.00’da DOSTUM merkezinde bir araya geldi. İkramlarla başlayan Babalar Günü Uçurtma Şenliği, daha sonra babalar ve çocuklara uçurtmaların dağıtılmasıyla devam etti. DOSTUM pist alanında uçurtmalar, gökyüzü ile buluştu.

 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Şenliğe Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, parti yöneticileri ile bazı meclis üyeleri de katıldı. Şenlikte babalar ve çocukları birlikte uçurtmaları gökyüzüne salıp eğlenceli dakikalar yaşadı.

 

Babalar Günü uçurtma şenliği hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, İnegöl’ün bir sanayi şehri olması nedeniyle temposu ve yoğunluğunun yüksek bir şehir olduğuna dikkat çekti. Kocaağa, “Bugün babalar günü. Bizler de İnegöl Belediyesi olarak Hadim Marketler Sponsorlarında 50 ailemizin katıldığı, toplamda 200 civarı vatandaşımızın yer aldığı bir uçurtma şenliği düzenledik. Etkinliğimize bizler de Belediye Meclis üyelerimiz, İlçe Başkanımız, parti yöneticilerimiz ile birlikte katılarak burada ailelerimizle birlikte olduk. Malumunuz İnegöl bir sanayi şehri. İş temposu ve yoğunluğunun yüksek olduğu bir şehir. Babalar olarak zaman zaman iş tempomuz ve yoğunluğumuz sebebiyle çocuklarımıza layıkıyla vakit ayıramayabiliyoruz. İnegöl Belediyesi olarak bu gün öyle bir gün olsun istedik ki hem çocuklar babalarıyla güzel vakit geçirsin hem de bu iş yoğunluğuyla başa çıkmaya çalışan kıymetli babalarımıza bir dinlenme fırsatı olsun” dedi.

 

Saat 16.00 itibariyle şenliğin başladığını hatırlatan Kocaağa, “Etkinliğimiz renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğimizde aileler gönüllerince eğlendi. Uçurtmalar gökyüzünü şenlendirdi, çocuklarımız doyasıya eğlendi ve biz ebeveynler onların sevinci ve mutluluğuyla neşelendik, belki onları mutlu görünce yorgunluğumuzu unuttuk. Ayrıca İnegöl Belediyesi ve Hadim AVM olarak çocuklarımıza ikramlarda bulunduk. Ücretsiz uçurtma dağıttık. Bu vesileyle, en büyük değerlerimiz olan babalarımızın babalar gününü kutluyorum. En başta şehit babaları olmak üzere, rahmetli olmuş babalarımızın, engelli babalarımızın, tüm babalarımızın gününü kutluyorum. Ailelerimizin direği olan babalarımıza Allah uzun ömürler versin. Rabbim başımızdan eksik etmesin inşallah. Bu yıl çok renkli bir şenlik olduğunu gördük. İnşallah önümüzdeki yıllarda sayımızı daha da arttırarak bu etkinlikleri sürdürmek istiyoruz. Bu vesile ile bu önemli etkinliği bizlerle paylaşan Hadim Alışveriş Merkezlerinin yönetici ve çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.