Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Şehrin Kalbine Dokunuyorlar</p> Şehrin Kalbine Dokunuyorlar
<p>Bursa Valisi Canbolat’tan Başkan Taban’a Ziyaret</p> Bursa Valisi Canbolat’tan Başkan Taban’a Ziyaret
<p>Parke Taşı Ve Otopark Düzenlemeleri Devam Ediyor</p> Parke Taşı Ve Otopark Düzenlemeleri Devam Ediyor
<p>Karda Mahsur Kalan Vatandaşın Yardımına İnegöl Belediyesi Koştu</p> Karda Mahsur Kalan Vatandaşın Yardımına İnegöl Belediyesi Koştu
<p>5 Yıldızlı Otel Konforunda Huzurevi Hizmeti</p> 5 Yıldızlı Otel Konforunda Huzurevi Hizmeti
<p>Huzurevi Sakinleri Hayatın Renklerini Paylaşıyor</p> Huzurevi Sakinleri Hayatın Renklerini Paylaşıyor
<p>İnegöl, Tarımda Vites Yükseltti</p> İnegöl, Tarımda Vites Yükseltti
<p>İnegöl Belediyespor Galatasaray’ı Farklı Geçti: 3-0</p> İnegöl Belediyespor Galatasaray’ı Farklı Geçti: 3-0
<p>“Cimri” İlk Sahnesinde Tam Not Aldı</p> “Cimri” İlk Sahnesinde Tam Not Aldı
<p>İki Mahallede Metruk Binaların Yıkımı Yapıldı</p> İki Mahallede Metruk Binaların Yıkımı Yapıldı
 
Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor 13/07/2019 19:05

İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) organizasyonuyla düzenlenen 2 günlük kamplı yamaç paraşütü etkinliği bugün başladı. 50 yamaç paraşütü tutkunu, Karaman tepeden yaptıkları atlayışlarda İnegöl semalarını süsledi.

Sanayi ve tarım şehri unvanlarının yanında turizm alanında da özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettiren İnegöl, İnegöl Belediyesi’nin Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) projesiyle bu alanda ciddi bir atak başlattı. Onlarca farklı branşta sporseverleri İnegöl’e çekmeyi başaran DOSTUM, yaz aylarıyla birlikte etkinliklerini de arttırdı.

DOSTUM organizasyonuyla İnegöl’de ilk kez kamplı yamaç paraşütü etkinliği düzenlendi. Bugün başlayan kamplı yamaç paraşütü etkinliğine İstanbul ve Bursa bölgesinden 50 yamaç paraşütü tutkunu katıldı. Sabah başlayan etkinlikte, Cerrah Karaman Tepeden yapılan atlayışlarla yamaç paraşütçüler İnegöl üzerinde renkli görüntüler oluşmasına neden oldu.

BAŞKAN ATILAYIŞLARI İZLEDİ
Belediye Başkanı Alper Taban da bugün beraberindeki Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa ile birlikte paraşütçülerin atladığı Karaman Tepeye çıkarak etkinliği takip etti. İnegöl’ün doğal güzellikleri arasında süzülen paraşütleri izleme fırsatı bulan ve paraşütçülerle bir araya gelen Taban, burada bir açıklama da yaptı. Taban, “Şuanda Cerrah Karaman Tepede yaptığımız organizasyonda yamaç paraşütü tutkunlarıyla bir aradayız. Burada aynı zamanda DOSTUM Merkezimizin organizasyonuyla düzenlenen kamplı yamaç paraşütü etkinliği için buradayız. Yaklaşık 50 civarındaki yamaç paraşütçümüz buradan uçuşlarını bir bir gerçekleştiriyorlar ve aşağıdaki belirlenen alana iniş yapıyorlar. Arkadaşlarımız da burada yaptıkları hazırlıklar neticesinde hem nezaret ediyor hem de şehrimiz adına ağırlıyorlar. Bugün yapılan uçuşlar sonucunda yamaç paraşütçülerimiz DOSTUM tesislerinde istirahatlerini edecekler. Pazar sabahı kahvaltının akabinde de yamaç paraşütü uçuşları devam edecek. Bildiğiniz gibi DOSTUM sayesinde etkinliklerimizi, organizasyonlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni aktiviteler, var olan etkinliklerin geliştirilmesi adına çaba sarf ediyoruz. Ben etkinliğimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

<p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p> <p>Yamaç Paraşütleri İnegöl Semalarını Süslüyor</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.