Başkan Taban Personelle Bayramlaştı
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Mezit Mahallesi Futbol Sahasına Kavuşuyor</p> Mezit Mahallesi Futbol Sahasına Kavuşuyor
<p>Beşinci Mevsim Kreşinde Eğitim Öğretim Başladı</p> Beşinci Mevsim Kreşinde Eğitim Öğretim Başladı
<p>İngadem’den Hayata Uyum Seminerleri</p> İngadem’den Hayata Uyum Seminerleri
<p>Karagölet Mahallesinde Parke Taşı Uygulaması Sürüyor</p> Karagölet Mahallesinde Parke Taşı Uygulaması Sürüyor
<p>İlköğretim Haftası Kutlandı</p> İlköğretim Haftası Kutlandı
<p>İnegöl’de Topyekun Temizlik Harekatı</p> İnegöl’de Topyekun Temizlik Harekatı
<p>Başkan Taban’dan Başsavcı İnanç Ve Ağır Ceza Başkanı Acet’e Ziyaret</p> Başkan Taban’dan Başsavcı İnanç Ve Ağır Ceza Başkanı Acet’e Ziyaret
<p>Avrupa Hareketlilik Haftası Kutlamaları Sabah Sporuyla Başladı</p> Avrupa Hareketlilik Haftası Kutlamaları Sabah Sporuyla Başladı
<p>İnegöl Semaları Paraşütlerle Renklendi</p> İnegöl Semaları Paraşütlerle Renklendi
<p>İnegöl Çileği Festivalle Tanıtıldı</p> İnegöl Çileği Festivalle Tanıtıldı
 
Başkan Taban Personelle Bayramlaştı 15/08/2019 15:01

Belediye Başkanı Alper Taban, kurban bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek personelle bayramlaştı.

Kurban Bayramının geride kalmasının ardından, Belediye Başkanı Alper Taban bugün ilk mesai gününde belediyenin birimlerini ziyaret etti. Sabah 08.00’da şantiyedeki personelle başlayan ziyaretlerde, Başkan Taban tüm birimleri tek tek gezip personellerin bayramını kutladı.

İlk ziyareti şantiyeye gerçekleştiren Başkan Taban, burada Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Ardından katı atık aktarma istasyonunda temizlik işleri müdürlüğü personeliyle buluşan Taban, daha sonra sırasıyla; Cenaze ve Defin Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi, Ek Hizmet Binası, Umuteli ve merkez binadaki personeli ziyaret etti.

ÖNÜMÜZDE ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKEN BİR DÖNEM VAR
Tüm personellerle tek tek görüşen Taban, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmalarda ise şu ifadelere yer verdi: “Kurban Bayramını geride bıraktık. İşimize yoğunlaştığımız bir süreçteyiz. Artık bundan sonraki süreçte önümüzde çok çalışmamız gereken bir dönem var. Şunu çok net söyleyebilirim ki; hiç uyumasak, yatmasak, dinlenmesek bu şehri toparlamak için çalışmamız gereken bir döneme ihtiyacımız var. Bir vatandaş gözüyle buna baktığınızda kaldırımı olmayan, altyapısı, üst yapısı eksik olan, park bahçeler ve fen işleri anlamında eksiği olan o kadar çok bölge var ki. Kurumumla ilgili olmayıp gelen taleplerde şunu söylüyorum; bakın benim yapacak bir sürü işim var, beni oyalamayın diyorum. Bunları söylerken de sizlere inanarak ve güvenerek söylüyorum. Çalışanımızla, hizmet edenimizle bir düzen, farklı bir sistem kurgulamaya çalışıyoruz. İnsanların kolaylıkla ulaştığı, herkesin standart şekilde işinin görüldüğü bir sistem kurmaya çalışıyoruz. Geriye bırakabileceğimiz en güzel şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Kimsenin kimseye muhtaç olmadan, rahatlıkla benim kurumuma erişip dakikalar içerisinde işinin çözüldüğü bir sistem kurmak istiyorum. Onun için çalışma şartlarımız belki her geçen gün değişiyor, tempomuz artıyor olabilir. Verimliliği arttırmaya çalışıyoruz. Vatandaş bizden iş bekliyor.”

<p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p> <p>Başkan Taban Personelle Bayramlaştı</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.