Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Kitap Kulesi, Talihlisine Teslim Edildi</p> Kitap Kulesi, Talihlisine Teslim Edildi
<p>Belediyespor Bisiklet Takımı Dört Dörtlük</p> Belediyespor Bisiklet Takımı Dört Dörtlük
<p>İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçilerle Yeni Sözleşme İmzaladı</p> İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçilerle Yeni Sözleşme İmzaladı
<p>Spor Tırmanışında İnegöl Rüzgarları Esti</p> Spor Tırmanışında İnegöl Rüzgarları Esti
<p>Kitap Kumbarasıyla Kütüphanesiz Okul Kalmasın</p> Kitap Kumbarasıyla Kütüphanesiz Okul Kalmasın
<p>Hayati İnanç İnegöllülerle Buluştu</p> Hayati İnanç İnegöllülerle Buluştu
<p>“Tek Sermayemiz Derdimiz”</p> “Tek Sermayemiz Derdimiz”
<p>“Kirletmemeyi Öğrenmek Çok Büyük Bir Proje”</p> “Kirletmemeyi Öğrenmek Çok Büyük Bir Proje”
<p>28 Yazar Okullarda Öğrencilerle Buluştu</p> 28 Yazar Okullarda Öğrencilerle Buluştu
<p>Kullanılmayan Halk Ekmek Büfeleri Kaldırılıyor</p> Kullanılmayan Halk Ekmek Büfeleri Kaldırılıyor
 
Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu 19/08/2019 15:37

İnegöl Belediyespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.

İnegöl Belediyespor’un sağlık sponsoru, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi oldu. Sponsorluk protokolü, bugün kulüp tesislerimizde düzenlenen törenle imza altına alındı.

İmza töreni öncesi bir açıklama yapan Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alper Taban, yeni sezon ve voleybol takımına ilişkin açıklamalarda bulunarak “Efeler Liginde oluşturduğumuz takımla yolumuza devam ediyoruz. Bugün itibariyle ekibimiz sezonu açmış oldu ve bu arada transfer çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Gerçekten şehre değer katan, kıymetli bir organizasyondan bahsediyoruz. Özellikle branşların içerisindeki voleybol takımımızın bu anlamda ciddi manada yeri ve önemi var. Salon sporları deyince zaten akla ilk gelen basketbol ve voleybol gibi branşlar olduğu için voleybol da şehrimizde gerçekten kabul görmüş bir branşımız. İnşallah hep birlikte; yöneticilerimiz, oyuncularımız, taraftarlarımızla beraber, tüm paydaşlarımızla bu sene ligde güzel bir noktaya ulaşmayı hedefliyoruz. Zor, meşakkatli ama başarılması güç olmayan bir alanda inşallah güzel başarılar elde etmek istiyoruz. Ben tüm ilçe halkımızı ve taraftarlarımızı oynayacağımız maçlarda bizleri yalnız bırakmamaları için davet ediyorum” dedi.

Taban, sponsorluk protokolüne ilişkin de konuştuğu açıklamasını şöyle sürdürdü: “Sağlık hizmetleri noktasında geçmişte de bizlere katkı ve desteklerini esirgemeyen Cihangir Hastanemizin kıymetli yöneticileriyle bir aradayız. Yeni sezon için sponsorluk sözleşmesini imza altına alacağız. Ben bugüne kadar verdikleri katkı ve destekler için teşekkür ediyorum. Bugün yine kendilerine teklif yaptığımızda şartsız olarak kabul ettiler ve yeniden bizim sağlık hizmetleri noktasında sponsorumuz oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum.”

Özel Cihangir Hastanesi Genel Koordinatörü İbrahim Demirel ise “Bizler İnegöl Belediyespor’un sağlık sponsoru olarak şehrimizin değeri olan takımın ulusal alandaki başarılarını desteklemek adına yıllardır yanlarında olacağımızın sözünü vermiştik sağlık anlamında. Bundan sonra da inşallah aynı şekilde başarılarını sürdürebilmek adına sağlık adına tüm alanlarda sponsorluklarını sürdüreceğimizi ifade etmek istiyorum. yapılan protokolün hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamaların ardından sağlık sponsorluğu anlaşması için imzalar atıldı.

<p>Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu</p> <p>Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu</p> <p>Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.