Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Kitap Kulesi, Talihlisine Teslim Edildi</p> Kitap Kulesi, Talihlisine Teslim Edildi
<p>Belediyespor Bisiklet Takımı Dört Dörtlük</p> Belediyespor Bisiklet Takımı Dört Dörtlük
<p>İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçilerle Yeni Sözleşme İmzaladı</p> İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçilerle Yeni Sözleşme İmzaladı
<p>Spor Tırmanışında İnegöl Rüzgarları Esti</p> Spor Tırmanışında İnegöl Rüzgarları Esti
<p>Kitap Kumbarasıyla Kütüphanesiz Okul Kalmasın</p> Kitap Kumbarasıyla Kütüphanesiz Okul Kalmasın
<p>Hayati İnanç İnegöllülerle Buluştu</p> Hayati İnanç İnegöllülerle Buluştu
<p>“Tek Sermayemiz Derdimiz”</p> “Tek Sermayemiz Derdimiz”
<p>“Kirletmemeyi Öğrenmek Çok Büyük Bir Proje”</p> “Kirletmemeyi Öğrenmek Çok Büyük Bir Proje”
<p>28 Yazar Okullarda Öğrencilerle Buluştu</p> 28 Yazar Okullarda Öğrencilerle Buluştu
<p>Kullanılmayan Halk Ekmek Büfeleri Kaldırılıyor</p> Kullanılmayan Halk Ekmek Büfeleri Kaldırılıyor
 
Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor 20/08/2019 17:04

İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesi Sülün Sokakta toplamda 2550 m2’lik alanda; çocuk oyun alanı, fitness alanı, otopark, sert zemin ve yeşil alandan oluşan peyzaj düzenleme çalışmasını sürdürüyor.

Yaz aylarında üst yapı faaliyetleriyle ilgili yapım çalışmalarına hız veren İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesi Sülün Sokakta 3 ayrı bölümden oluşan toplam 2550 m2’lik çocuk oyun alanı, fitness alanı, otopark, sert zemin ve yeşil alandan oluşan peyzaj düzenleme çalışmasını sürdürüyor.

Düzenleme çalışmasıyla; 18 araçlık otopark, 280 m2’lik çocuk oyun alanı, 100 m2’lik fitnes alanı, 1000 m2’lik sert zemin uygulaması ve 900 m2’lik yeşil alan düzenlenirken, Belediye Başkanı Alper Taban bugün beraberindeki Başkan Yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve bazı meclis üyeleri ile birlikte çalışmayı yerinde inceledi. Taban, inceleme sonrası çalışma hakkında açıklamalarda da bulundu. Kemalpaşa Mahallesi Sülün Sokakta devam eden peyzaj düzenlemesiyle ilgili çalışmaları yerinde incelemek üzere bir araya geldiklerini kaydeden Alper Taban, “Şehrimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan otopark, dinlenme alanları, çocuk parkı, yeşil alan, ağaçlandırılmış alanlar gibi bölgelerin arttırılabilmesi adına ciddi bir gayretimiz var. Tabi nüfusumuz artıyor, yapı stokları artıyor. Beraberinde bir takım ihtiyaçlar da oluyor. Bu ihtiyaçlar da bunun tezahürüdür. Bunları biz mahallemizde, imkan olan yerlerde hayata geçirmeye gayret gösteriyoruz. Geçmişte burada bir uygulama yapılmıştı. Bugün o uygulamaların üzerine eskiyen, atıl duruma düşen, yoğunluğun artmasıyla ihtiyaca cevap veremeyecek seviyeye gelen alanları daha kullanışlı hale getirmeye çalışıyoruz. Nerede rezerv alanımız varsa bunları hayata geçiriyoruz” dedi.

Proje içeriği hakkında da bilgi veren Başkan Taban, “Buradaki proje alanı 4 parçalık bir alan. Otopark alanı, fitness alanı, çocuk oyun alanı, sert zemin alanlarımız olmak kaydıyla yaklaşık 900 m2’lik yeşil alanı da bulunan çalışmayı burada hayata geçiriyoruz. Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğümüz yoğun bir tempoda çalışıyor. Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda bunları bir bir hayata geçiriyoruz. İnşallah güzel bir İnegöl’ü, insanların rahat ve konforlu şekilde yaşadığı bir İnegöl’ü hep birlikte hayata geçireceğiz. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Herkesin katkı ve destekleriyle bu işler ortaya çıkıyor. Yapılan hizmetin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

<p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p> <p>Kemalpaşa Mahallesinde Peyzaj Düzenleme Çalışması Sürüyor</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.