İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Kitap Kulesi, Talihlisine Teslim Edildi</p> Kitap Kulesi, Talihlisine Teslim Edildi
<p>Belediyespor Bisiklet Takımı Dört Dörtlük</p> Belediyespor Bisiklet Takımı Dört Dörtlük
<p>İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçilerle Yeni Sözleşme İmzaladı</p> İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçilerle Yeni Sözleşme İmzaladı
<p>Spor Tırmanışında İnegöl Rüzgarları Esti</p> Spor Tırmanışında İnegöl Rüzgarları Esti
<p>Kitap Kumbarasıyla Kütüphanesiz Okul Kalmasın</p> Kitap Kumbarasıyla Kütüphanesiz Okul Kalmasın
<p>Hayati İnanç İnegöllülerle Buluştu</p> Hayati İnanç İnegöllülerle Buluştu
<p>“Tek Sermayemiz Derdimiz”</p> “Tek Sermayemiz Derdimiz”
<p>“Kirletmemeyi Öğrenmek Çok Büyük Bir Proje”</p> “Kirletmemeyi Öğrenmek Çok Büyük Bir Proje”
<p>28 Yazar Okullarda Öğrencilerle Buluştu</p> 28 Yazar Okullarda Öğrencilerle Buluştu
<p>Kullanılmayan Halk Ekmek Büfeleri Kaldırılıyor</p> Kullanılmayan Halk Ekmek Büfeleri Kaldırılıyor
 
İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl 05/10/2019 11:34

İnegöl Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısında, belediyenin 2020 yılı tahmini bütçesi 200 milyon TL olarak açıklandı ve performans programı oy çokluğuyla kabul edildi.

İnegöl Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Alper Taban başkanlığında Cuma günü gerçekleştirildi. 14.30’da başlayan mecliste, 15 gündem ve 4 takrir olmak 19 madde görüşülerek karara bağlandı.

540 MİLYONLUK YATIRIM OLACAK
Gündemin 10. Maddesinde yer alan 2020-2024 stratejik planla alakalı açıklama yapan Başkan Taban, “49 kişiden oluşan ekiple plan ve programımızı hazırlamaya çalıştık. Vatandaşlarımızın görüş ve kanaatleri alınarak bir program hazırlandı. 125 faaliyetten oluşan 540 milyonluk yatırım olacak. İnşallah başlangıcı gibi sonu da güzel olur. Katkı ve destek veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Söz alan MHP’li üye Ahmet Genç, teşekkür ederek, başarılar diledi. CHP’li üye Erkan Dönmez ise önerilerinin planda yer almasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, teşekkür etti. Söz alan meclis üyesi Dursun Öztürkoğlu, belediyeye kaynak kazanımı için çalışmanın olup olmadığını sordu. Madde oy birliği ile kabul edildi.

Mecliste 2020 yılı performans programı da masaya yatırıldı. Madde muhalefetin ret oyuna karşın oy çokluğu ile kabul edildi.

BÜTÇE 200 MİLYON
12. maddede ise 2020 yılı için hazırlanan bütçe tasarısı gündeme geldi. Geçen yıl 180 milyon TL olan bütçe rakamı 2020 yılı için 200 milyon TL’ye çıkarıldı. Madde görüşülmek üzere komisyona havale edildi. Bir sonraki mecliste karara bağlanacak.

YENİCEKÖY’E MOBESE KURULACAK
Gündemin son maddesinde İnegöl Jandarma komutanlığınca Yeniceköy mahallesinde kurulması hedeflenen MOBESE sistemin kurulumu için Belediyeden 50 Bin TL talep edilmesi konusu meclise taşındı. Konuyla alakalı açıklama yapan Başkan Alper Taban, “14 noktaya 33 ayrı kamera konulacak. Jandarma komutanlığımız süreci yürütüyor. Yenice OSB yönetimi ve esnafları da destek veriyor. 150 bin TL’lik projenin 50 Bin TL’sini biz vereceğiz. İmece usulü ile sistem kurulacak. Daha güvenlikli bir bölge olmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi. Madde oy birliği ile kabul edildi.

<p>İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl</p> <p>İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl</p> <p>İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl</p> <p>İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl</p> <p>İnegöl Belediyesi 2020 Bütçesi 200 Milyon Tl</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.