İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Başkan Taban Bayramı Gökyüzünden Kutladı</p> Başkan Taban Bayramı Gökyüzünden Kutladı
<p>Huzurevinde Sosyal Mesafeli Kutlama</p> Huzurevinde Sosyal Mesafeli Kutlama
<p>Tarihi Bayram Fotoğraflarla Arşivleniyor</p> Tarihi Bayram Fotoğraflarla Arşivleniyor
<p>Başkan Taban’dan Ramazan Bayramı Mesajı</p> Başkan Taban’dan Ramazan Bayramı Mesajı
<p>Esnafların Maskesi Belediyeden</p> Esnafların Maskesi Belediyeden
<p>İnegöl Bayrama Hazır</p> İnegöl Bayrama Hazır
<p>Çardak Cami Kavşağında Çalışmalar Devam Ediyor</p> Çardak Cami Kavşağında Çalışmalar Devam Ediyor
<p>Hizmet Seferberliği Sürüyor</p> Hizmet Seferberliği Sürüyor
<p>İnegöl’de Bayram Temizliği</p> İnegöl’de Bayram Temizliği
<p>Çocukların Maskeleri Başkan Amcadan</p> Çocukların Maskeleri Başkan Amcadan
 
İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı 07/11/2019 10:03

İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM)’nin tanıtım etkinlikleri düzenleniyor. Dün gerçekleşen tanıtım seminerinde Dostum, doğanın ve sporun renklerini üniversite öğrencileriyle buluşturdu.
Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde gerçekleştirilen, doğayı ve doğa sporlarını seven, keşfetmek isteyen öğrencilerin katılım sağladığı tanıtım buluşmasında, antrenörler ve öğrenciler spor branşları ve tesis imkanları hakkında sohbet etme fırsatı yakaladılar. Karşılıklı soru cevap şeklinde gerçekleşen söyleşide etkinlik görsellerinin yanında, bisiklet antrenman ekipmanları, paraşüt ve okçuluk malzemeleri gibi materyaller de öğrencilere tanıtıldı.
SPORU VE DOĞAYI DOĞRU TANIMAK
Sunum içeriğinde, sadece branş tanıtımı değil, ekipmanların kullanım noktasındaki sorumluluk, bilinçli sporcu olmak, ekipmanları ve doğayı doğru tanımak adına önemli ip uçlarına yer verildi. Öğrencilerin dikkatle dinlediği seminerde, spor tırmanış aktivitelerinden doğa yürüyüşlerine kadar, tanıtımı yapılan birçok spor alanı oldukça ilgi gördü.
GENÇLER YENİLİKLERİ KEŞFEDEN YÜZÜMÜZ
Gençlerin yeni ufuklara yelken açtığını, ideallerinin ve hedeflerinin peşinde çaba sarf ettiğini dile getiren Belediye Başkanı Alper Taban; “İnegöl Belediyesi olarak, toplumun her kesimine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Tabi ki gençler bizim için önemli. Onlar şehrin dinamik, idealleri olan ve yenilikleri keşfeden yüzü durumunda. Doğa Sporları ve Turizm Merkezi olarak spora ve doğa tutkunlarına yönelik çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
ÜLKE SINIRLARINI AŞMALI
Spor ve doğa etkinliklerinin özellikle gençlerin ruhunu beslediğini dile getiren Başkan Taban; ”Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde gerçekleşen tanıtımda öğrencilerimiz, spor branş tanıtımlarını, doğanın keşfini deneyimleyenlerin heyecanlarının yansıdığı görselleri, aynı zamanda ekipman tanıtımlarını incelediler. Teknik konular hakkında da bilgi edindiler. Hedefimiz Dostum ’un sadece ilçe sınırlarını değil, ülke sınırlarını aşması, başarılarının katlanarak devam etmesi yönünde. Katılım sağlayan öğrencilerimize, emeği geçen spora ve doğaya gönül veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” açıklamasında bulundu.

<p>İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı</p> <p>İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı</p> <p>İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı</p> <p>İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı</p> <p>İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı</p> <p>İnegöl Yerleşkesinde Dostum Tanıtımı</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.