Mete Yarar Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı
 
GÜNCEL
Faydalı Linkler
Haberler
Etkinlikler
Duyurular
İhaleler
 
 
 
Haberler
<p>Başkan Taban Bayramı Gökyüzünden Kutladı</p> Başkan Taban Bayramı Gökyüzünden Kutladı
<p>Huzurevinde Sosyal Mesafeli Kutlama</p> Huzurevinde Sosyal Mesafeli Kutlama
<p>Tarihi Bayram Fotoğraflarla Arşivleniyor</p> Tarihi Bayram Fotoğraflarla Arşivleniyor
<p>Başkan Taban’dan Ramazan Bayramı Mesajı</p> Başkan Taban’dan Ramazan Bayramı Mesajı
<p>Esnafların Maskesi Belediyeden</p> Esnafların Maskesi Belediyeden
<p>İnegöl Bayrama Hazır</p> İnegöl Bayrama Hazır
<p>Çardak Cami Kavşağında Çalışmalar Devam Ediyor</p> Çardak Cami Kavşağında Çalışmalar Devam Ediyor
<p>Hizmet Seferberliği Sürüyor</p> Hizmet Seferberliği Sürüyor
<p>İnegöl’de Bayram Temizliği</p> İnegöl’de Bayram Temizliği
<p>Çocukların Maskeleri Başkan Amcadan</p> Çocukların Maskeleri Başkan Amcadan
 
Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı 07/11/2019 10:32

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, İnegöl Belediyesi’nin düzenlediği “Barış Pınarı Harekatı ve Türkiye’nin Stratejisi” konulu söyleşide ilçe halkıyla buluştu. Yarar, harekatın şifreleri ve bilinmeyenlerini bu programda İnegöllülerle paylaştı.

İnegöl Belediyesi, Kasım ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Güvenlik Uzmanı Mete Yarar ve Televizyon Programcısı Türker Akıncı’yı İnegöllülerle buluşturdu. Çarşamba akşamı 20.00’da İnegöl’de kültür sanatın merkezi haline gelen Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen söyleşide, Barış pınarı Harekatı konuşuldu. Mete Yarar, vatandaşların harekata ilişkin merak ettiği konularda sorularını yanıtladı.

Kaymakam Şükrü Görücü ve Belediye Başkan Yardımcıları Rıdvan Kocaağa, Fevzi Dülger, Oğuzhan Uslu, Emin Dündar ile bazı meclis üyelerinin de katıldığı söyleşide, Mete Yarar ve Türker Akıncı operasyon bölgesinden görüntüler ve anlatımlarıyla Barış Pınarı Harekatının ülkemiz açısından önemini gözler önüne serdi. Türkiye’nin bu harekatla neyi amaçladığı ve stratejisini de anlatan Mete Yarar, ayrıca salonu dolduran vatandaşların sorularını da yanıtladı.

Program sonunda Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa sahneye davet edildi. Burada bir selamlama konuşması yapan Kaymakam Görücü, “Biz şunu hep söyledik; kanla boyanmayan kumaştan bayrak, şehidi olmayan topraktan vatan olmaz. Şehidin acısını yaşamayan milletten de büyük millet olmaz. Onun için zaten bin yıldır bize bedel ödettiriyorlar. Biz bu bedeli Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Sakarya’da, Doğuda, Güneydoğuda, Suriye’de, Irak’ta, 15 Temmuz’da ödedik ve ödemeye devam edeceğiz. Herkes şunu bilsin, bizi bölemezler, böldürmeyeceğiz. Bundan sonra da bu destan yazılmaya devam edecek, ay yıldızlı bayrağımız göklerde nazlı nazlı dalgalanacak, minarelerden 5 vakit ezanımız okunacak” dedi.

MEHMETÇİĞE SELAM
Konuşma sonrası Mete Yarar ve Türker Akıncı’ya Kaymakam Görücü ve Başkan Yardımcısı Kocaağa tarafından İnegöl’ü simgeleyen çini takdim edildi. Ayrıca Mete Yarar ve Türker Akıncı, sahnede tüm salon ile birlikte asker selamı vererek fotoğraf çektirip Mehmetçiğe selam göndermeyi de ihmal etmedi.

<p>Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı</p> <p>Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı</p> <p>Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı</p> <p>Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı</p> <p>Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı</p> <p>Mete Yarar, Barış Pınarı Harekatının Şifrelerini İnegöl’de Anlattı</p>
 
 
  • Okunma
  • 0 Yorum
  • İçeriği Yazdır
  • Share/Bookmark

Siz de yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz

Adınızı ve Soyadınız *   Güvenlik Kodu
  Değiştir
E-Mail Adresiniz*   Güvenlik Kodunu Giriniz*
 
Telefon Numaranız   Yorumunuz
 
Sitede yorum yayınlama yasal kurallarını inceledim ve
kabul ediyorum.
     
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.