Faaliyet Raporları
 
KURUMSAL
Faaliyet Raporları
Proje ve Faaliyetlerimiz
Stratejik Plan ve Performans
Hizmetlerimiz
Mali Durum Beklenti Raporları
 
 
Takvim

Takvimden tarih seçerek içeriği filtreleyebilirsiniz.

 
Haberler
<p>Orta Asya’da İnegöl Rüzgarları Estirdiler</p> Orta Asya’da İnegöl Rüzgarları Estirdiler
<p>Vandalizme Dur Diyelim</p> Vandalizme Dur Diyelim
<p>İnegöl Belediyespor Gözünü Avrupa’ya Dikti</p> İnegöl Belediyespor Gözünü Avrupa’ya Dikti
<p>El Birliği İçerisinde Olmalıyız</p> "El Birliği İçerisinde Olmalıyız"
<p>Türkiye’yi Daha Da Güzel Günler Bekliyor</p> Türkiye’yi Daha Da Güzel Günler Bekliyor
<p>Posof ve İnegöl Arasında Kardeşlik Bağları Güçleniyor</p> Posof ve İnegöl Arasında Kardeşlik Bağları Güçleniyor
<p>Dünya Tiyatro Gününe Özel Oyun Sahnelediler</p> Dünya Tiyatro Gününe Özel Oyun Sahnelediler
<p>Mobilyacı Olabilmek İçin Evlerinden 350 Km Uzakta Eğitim Alıyorlar</p> Mobilyacı Olabilmek İçin Evlerinden 350 Km Uzakta Eğitim Alıyorlar
<p>Dostum Gücüne Güç Katıyor</p> Dostum Gücüne Güç Katıyor
<p>Özel Çocuklar Tırmanma Duvarında Doyasıya Eğlendiler</p> Özel Çocuklar Tırmanma Duvarında Doyasıya Eğlendiler
 
Faaliyet Raporları
2015 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

İnegöl Belediyesi olarak, hızla akan zamana karşı siz değerli ilçe halkımıza daha kaliteli bir kent yaşamı sunma gayretiyle ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Heyecanı ve coşkusu hiç tükenmeyen, aksine hedeflerimize yaklaştığımız her adımda heyecanı bir başka boyut kazanan bir ekip olarak, hepimizin yaşamaktan mutlu, parçası olmaktan gurur duyacağı bir İnegöl’ü inşa etmek için ara vermeden gelenekle gelecek arasında köprü olma gayretiyle çalışıyoruz. Tüm gayretimiz ve çabamız İnegöl’ü sizlere ve sizden sonra gelecek olan kuşaklara hazırlamak.

2014 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

    Şehirler uzun sürede şekillenen eserlerdir. Bizler bu eseri en güzel şekline getirmek, gelecek nesillere muhteşem bir miras bırakabilmek için, ulaşımdan çevreye, kültürden sanata, spordan sağlığa birçok alana yöneldik. Geleceğin İnegöl'ünü oluşturmak için projelerimizi bir bir gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
    İnegöl Belediyesi Stratejik Planında belirlenen amaç ve hedefleri göz önünde bulundurarak yaptığımız çalışmaların ifadesi olan 2014 Faaliyet Raporu'nu bilgilerinize sunuyoruz.

2013 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

Her yeni yıl, bir önceki yıldan daha verimli, daha dinamik geçiyor. 2013 yılında da yepyeni proje ve icraatlar la model olabilecek hizmetlere elbirliğiyle imza atmanın sevincini yaşıyoruz. Saha ekiplerimiz, vatandaşımızın kapısına kadar giderek vatandaşımızı dinliyor, onların sesini ilk elden dinliyor. Sizin ilgi ve katılımınız bizim için vazgeçilmez bir değer taşıyor.

2013 Yılı Performans Programı

Daha etkili ve verimli çalışan bir kamu idaresinin geliştirilmesi doğrultusunda kamu kaynaklarını kullanan idarelerin hizmet bilançolarının ortaya konulması ile toplumun talepleriyle kamu idarelerinin hizmetleri ve çıktıları arasında uyumun sağlanması büyük önem arz etmektedir.

2012 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bıraktık. İnegöl’de geride bıraktığımız 2012 yılında da her alanda çok önemli çalışmalara imza attık. Toplu konuttan cazibe merkezine, spordan, kültürel yatırımlara, çevre yollarından, çevre faaliyetlerine sadece bölgemizde değil Türkiye’de örnek projeleri hayata geçirdik.
Hizmette devamlılığın esas olduğu bilinciyle her hizmeti bir başka eserle tamamlıyoruz. Halkımız için birlikte yaşanabilir bir İnegöl inşa ediyoruz. Kentin her noktasına, eşit derecede, imkânları zorlayarak hizmet ulaştırmanın gayretindeyiz.

İnegöl Belediyesi 2011 Yılı İdari Faaliyet Raporu

Hep birlikte aynı havayı soluduğumuz, yazı ile kışıyla sevdamız İnegöl; Sosyo-Kültürel yapısıyla birçok zenginliği bir arada barındırıyor. İnegöl’ümüz birçok köklü medeniyetin ve zengin kültürümüzün izlerini taşımaktadır. Son yıllarda yakalamış olduğumuz başarı grafiği İnegöl’ümüzün Türkiye sathında daha dikkatle izlendiği gerçeğini gözler önüne sermektedir.

İnegöl Belediyesi 2010 Yılı İdari Faaliyet Raporu

Sevgili İnegöllüler,

Kentimize ve sizlere hizmette bir yılı daha geride bıraktık. Bu süreçte sizlere verdiğimiz sözleri, projeleri bitirerek yerine getirmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnegöl Belediyesi olarak şehrimiz için “365 gün 24 saat” prensibi ile çalışmaya ve İnegöl’de yaşayan her vatandaşımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

İnegöl Belediyesi 2009 Yılı İdari Faaliyet Raporu
Sevgili İnegöllüler, Kentimize ve sizlere hizmette bir yılı daha geride bıraktık. Bu süreçte sizlere verdiğimiz sözleri, projeleri bitirerek yerine getirmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnegöl Belediyesi olarak şehrimiz için “365 gün 24 saat” prensibi ile çalışmaya ve İnegöl’de yaşayan her vatandaşımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.