Faaliyet Raporları
 
KURUMSAL
Faaliyet Raporları
Proje ve Faaliyetlerimiz
Stratejik Plan ve Performans
Hizmetlerimiz
Mali Durum Beklenti Raporları
 
 
Takvim

Takvimden tarih seçerek içeriği filtreleyebilirsiniz.

 
Haberler
<p>Polat ‘Osmanlı Döneminde İnegöl’ Kitabını İnegöllüler İçin İmzaladı</p> Polat ‘Osmanlı Döneminde İnegöl’ Kitabını İnegöllüler İçin İmzaladı
<p>İngadem Yarınları İnşa Ediyor</p> İngadem Yarınları İnşa Ediyor
<p>Boğazköy’de 65 Çiftçi Sertifika Aldı</p> Boğazköy’de 65 Çiftçi Sertifika Aldı
<p>İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyorlar</p> İnegöllü Öğrenciler Sevdikleri Yazarlar İle Buluşmanın Keyfini Yaşıyor
<p>Ecdad İle Buluşmaya Yoğun İlgi</p> Ecdad İle Buluşmaya Yoğun İlgi
<p>Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı</p> Beden Eğitimi Öğretmenleri Başkanlık Kupası İçin Toplandı
<p>Çocukların Oyuncağa Değil, Oyun Oynamaya Ve Size İhtiyaçları Var</p> Çocukların Oyuncağa Değil, Oyun Oynamaya Ve Size İhtiyaçları Var
<p>“Geçmişten Geleceğe Dantelin Yolculuğu” Müzede İzlenime Sunuldu</p> “Geçmişten Geleceğe Dantelin Yolculuğu” Müzede İzlenime Sunuldu
<p>Tahtaköprü’de 32 Çiftçi Meyve Budama Sertifikası Aldı</p> Tahtaköprü’de 32 Çiftçi Meyve Budama Sertifikası Aldı
<p>İnegöl Belediyesi’nin Araç Filosu Güçleniyor</p> İnegöl Belediyesi’nin Araç Filosu Güçleniyor
 
Faaliyet Raporları
2016 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

Çağdaş, yenilikleri takip eden, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için uğraş veren bir belediye olarak her sabah, bu şehri yaşamanın, bu şehri yaşatmanın heyecanı ile güne başlıyoruz. Hizmet ne kadar önemliyse vatandaşlarımız ile kurduğumuz gönül bağıda o kadar önemlidir. Aklımızdada gönlümüzde de İnegöl var. Biz bu şehre aşığız. Bu aşkımızın hizmete dönüşmesi, hemşerilerimizin yaşanabilir ve mutlu olacakları bir şehirde yaşayabilmeleri için ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Bütün uğraşımız ve gayemiz İnegöl için. Bu anlayışla çıktığımız yolda her vatandaşımıza özel ve anlamlı olduğunu hissettirebilmek, yaşadıkça güzelleşen, her çağda kendini yeniden üreten, geçmişle şimdi ve yarın arasında kurulan, derin ve anlamlı bir bağ olarak hayatı her yönden kucaklamaya devam eden şehrimize 2016 yılında da hak ettiği hizmetleri sunmanın sevincini yaşıyoruz.

2015 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

İnegöl Belediyesi olarak, hızla akan zamana karşı siz değerli ilçe halkımıza daha kaliteli bir kent yaşamı sunma gayretiyle ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Heyecanı ve coşkusu hiç tükenmeyen, aksine hedeflerimize yaklaştığımız her adımda heyecanı bir başka boyut kazanan bir ekip olarak, hepimizin yaşamaktan mutlu, parçası olmaktan gurur duyacağı bir İnegöl’ü inşa etmek için ara vermeden gelenekle gelecek arasında köprü olma gayretiyle çalışıyoruz. Tüm gayretimiz ve çabamız İnegöl’ü sizlere ve sizden sonra gelecek olan kuşaklara hazırlamak.

2014 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

    Şehirler uzun sürede şekillenen eserlerdir. Bizler bu eseri en güzel şekline getirmek, gelecek nesillere muhteşem bir miras bırakabilmek için, ulaşımdan çevreye, kültürden sanata, spordan sağlığa birçok alana yöneldik. Geleceğin İnegöl'ünü oluşturmak için projelerimizi bir bir gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
    İnegöl Belediyesi Stratejik Planında belirlenen amaç ve hedefleri göz önünde bulundurarak yaptığımız çalışmaların ifadesi olan 2014 Faaliyet Raporu'nu bilgilerinize sunuyoruz.

2013 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

Her yeni yıl, bir önceki yıldan daha verimli, daha dinamik geçiyor. 2013 yılında da yepyeni proje ve icraatlar la model olabilecek hizmetlere elbirliğiyle imza atmanın sevincini yaşıyoruz. Saha ekiplerimiz, vatandaşımızın kapısına kadar giderek vatandaşımızı dinliyor, onların sesini ilk elden dinliyor. Sizin ilgi ve katılımınız bizim için vazgeçilmez bir değer taşıyor.

2013 Yılı Performans Programı

Daha etkili ve verimli çalışan bir kamu idaresinin geliştirilmesi doğrultusunda kamu kaynaklarını kullanan idarelerin hizmet bilançolarının ortaya konulması ile toplumun talepleriyle kamu idarelerinin hizmetleri ve çıktıları arasında uyumun sağlanması büyük önem arz etmektedir.

2012 YILI İDARİ FAALİYET RAPORU

Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bıraktık. İnegöl’de geride bıraktığımız 2012 yılında da her alanda çok önemli çalışmalara imza attık. Toplu konuttan cazibe merkezine, spordan, kültürel yatırımlara, çevre yollarından, çevre faaliyetlerine sadece bölgemizde değil Türkiye’de örnek projeleri hayata geçirdik.
Hizmette devamlılığın esas olduğu bilinciyle her hizmeti bir başka eserle tamamlıyoruz. Halkımız için birlikte yaşanabilir bir İnegöl inşa ediyoruz. Kentin her noktasına, eşit derecede, imkânları zorlayarak hizmet ulaştırmanın gayretindeyiz.

İnegöl Belediyesi 2011 Yılı İdari Faaliyet Raporu

Hep birlikte aynı havayı soluduğumuz, yazı ile kışıyla sevdamız İnegöl; Sosyo-Kültürel yapısıyla birçok zenginliği bir arada barındırıyor. İnegöl’ümüz birçok köklü medeniyetin ve zengin kültürümüzün izlerini taşımaktadır. Son yıllarda yakalamış olduğumuz başarı grafiği İnegöl’ümüzün Türkiye sathında daha dikkatle izlendiği gerçeğini gözler önüne sermektedir.

İnegöl Belediyesi 2010 Yılı İdari Faaliyet Raporu

Sevgili İnegöllüler,

Kentimize ve sizlere hizmette bir yılı daha geride bıraktık. Bu süreçte sizlere verdiğimiz sözleri, projeleri bitirerek yerine getirmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnegöl Belediyesi olarak şehrimiz için “365 gün 24 saat” prensibi ile çalışmaya ve İnegöl’de yaşayan her vatandaşımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

İnegöl Belediyesi 2009 Yılı İdari Faaliyet Raporu
Sevgili İnegöllüler, Kentimize ve sizlere hizmette bir yılı daha geride bıraktık. Bu süreçte sizlere verdiğimiz sözleri, projeleri bitirerek yerine getirmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnegöl Belediyesi olarak şehrimiz için “365 gün 24 saat” prensibi ile çalışmaya ve İnegöl’de yaşayan her vatandaşımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.