Teknoloji Projelerimiz
 
KURUMSAL
Faaliyet Raporları
Proje ve Faaliyetlerimiz
Stratejik Plan ve Performans
Hizmetlerimiz
Mali Durum Beklenti Raporları
Kalite Politikalarımız
 
 
Proje ve Faaliyetlerimiz
Kültür & Sanat Projelerimiz
Sosyal Yardım Projelerimiz
Eğitim ve Sağlık Projelerimiz
Çevre Projelerimiz
Özel Projelerimiz
Spor Projelerimiz
Teknoloji Projelerimiz
Kent Estetiğini Arttırma Projelerimiz
Yol & Cadde Projelerimiz
Tarihi Dokuyu Koruma Projelerimiz
 
 
Takvim

Takvimden tarih seçerek içeriği filtreleyebilirsiniz.

 
Haberler
<p>“İnegöl Güzelleşmeye Devam Ediyor”</p> “İnegöl Güzelleşmeye Devam Ediyor”
<p>Yavuz Dizdar İnegöllülere Sağlıklı Beslenmeyi Anlattı</p> Yavuz Dizdar İnegöllülere Sağlıklı Beslenmeyi Anlattı
<p>“İnegölspor’un Hedefine Varması İçin Şehir Olarak Mücadele Edeceğiz”</p> “İnegölspor’un Hedefine Varması İçin Şehir Olarak Mücadele Edeceğiz”
<p>“Birlikte Daha Mutluyuz”</p> “Birlikte Daha Mutluyuz”
<p>Baykoca Semt Sahası Törenle Açıldı</p> Baykoca Semt Sahası Törenle Açıldı
<p>Yeniceköy Mobese Merkezi İçin İmzalar Atıldı</p> Yeniceköy Mobese Merkezi İçin İmzalar Atıldı
<p>Engelli Vatandaş Sokakta Bulduğu Parayı Belediyeye Teslim Etti</p> Engelli Vatandaş Sokakta Bulduğu Parayı Belediyeye Teslim Etti
<p>Başkan Taban Çiftçi Kadınların Gününü Kutladı</p> Başkan Taban Çiftçi Kadınların Gününü Kutladı
<p>İnegöl Belediyesi’nden Amatöre 100 Bin Tl Destek</p> İnegöl Belediyesi’nden Amatöre 100 Bin Tl Destek
<p>Btü’nün Mucit Öğrencilerinden İnegöl’de Muhteşem Şov</p> Btü’nün Mucit Öğrencilerinden İnegöl’de Muhteşem Şov
 
Teknoloji Projelerimiz
Belediye Mobil Uygulama Hizmeti

Teknolojik alanda yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha ekleyen İnegöl Belediyesi, hayata geçirdiği mobil uygulama ile vatandaş istek ve şikâyetini resimleyerek, belediyeye gönderebilmektedir. Bu uygulama ile vatandaşlarımız, belediyemiz hakkında her türlü bilgi, güncel haberler, duyurular, ihaleler, projeler ve meclis kararları gibi alanlara, tek noktadan ulaşabilmekte, öneri, dilek ve şikâyetlerini ilgili modüler sayesinde en hızlı biçimde iletebilmektedir.

Kültür Sanat Web Sitesi

İnegöl Belediyesi’nin yürüttüğü kültür sanat faaliyetlerinin buluşma noktası olan www.inegolkultursanat.org web adresinde yıl boyunca icra edilen Türk halk ve Türk sanat müziği konserleri, tiyatro gösterileri, Festival ve Ramazan sokağı gibi kültürel etkinlikler, Hıdrellez Şenlikleri, fotoğraf ve şiir yarışmaları, konferans ve panellere kadar şehrin kültürel seviyesini yükseltecek etkinlikler ile öğrencilere yönelik eğitim çalışmaları da yer almaktadır.

İnegöl Festivali Web Sitesi

İnegöl Belediyesi tarafından her sene gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen  “Uluslar arası Kültür sanat Festivali”ne ait her şeyi bulabileceğiniz www.inegolfestivali.org web adresinde festivali dolu dolu yaşayabileceğiniz içerik hakkında bilgiler, etkinlik takvimi, festivale katılan ülkeler ve ekipler, festival kapsamında yapılan turnuvalar ile halk konserleri ve bu festival kapsamında şehrin mobilya ile ilgili ticari tanıtımını kültürel anlamda destekleyen “Altın Mobilya Halk Dansları” yarışması hakkında bilgiler mevcuttur.

İnegöl'de Ramazan Web Sitesi

İnegöl Belediyesi’nin On bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nın doyasıya yaşanması adına yürütülen etkinlikleri bulabileceğiniz www.inegolderamazan.com web adresinde etkinlik takvimi,
Hacivat – Karagöz’den, orta oyuna, çocuk oyunlarından tasavvuf ve ilahi konserlerine, sema gösterileri, şiir dinletisi, ,animasyon gösterileri ve yürütülen diğer önemli çalışmalar ve fotoğraflar da yer almaktadır.

Çarşı Wifi İneternet Hizmeti

Gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda hayatımızın bir parçası haline gelen internete, ücretsiz erişim sağlayan “Kablosuz İnternet” hizmeti ile Çarşı esnafı ve vatandaşlarımız rahatlıkla bu internet hizmetinden faydalanabilmektedir.

İnegöl Kent Konseyi Web Sitesi

Kentin kalkınma önceliklerinin, sorunlarının, vizyonlarının sürdürülebilir kalkınma ilkeleri temelinde belirlendiği, tartışıldığı, çözümlerin geliştirildiği demokratik bir yapı olan Kent Konseyi’nin www.inegolkentkonseyi.org web adresinde konseyin yönergesi, yönetmeliği, organizasyon şeması, çalışma grupları, meclisler ve yürütülen faaliyetler yer almaktadır.

Led Panel Hizmeti

Sistem ile Belediyenin duyuru, tanıtım ve reklamlarının geniş kitlelere yayılması sağlanmaktadır.

 

IP Kamelar ile Online İnegöl

Şehrin değişik noktalarında mevcut olan kameralar ile İnegöl’ün webden canlı olarak izlenmesi sağlanmaktadır.

Kent Rehberi Haritası

İnegöl’ün sağlık kuruluşları, okulları, camileri, eğitim kurumları kısacası öne çıkan yerleri yani caddesi, sokağı ve kapı numarasına varana kadar detaylı olarak şehrin geneli harita ortamında sunulmaktadır. Ayrıca bu uygulama ile kişi detaylı adres sorgulaması da pek rahatlıkla yapılabilmektedir.

E-Çap Hizmeti

E-Çap diğer bir adı ile Belediye Bilgi Formu vatandaşın arazisi hakkında bilgi sahibi olabilmesi için hazırlanan bir belgedir. Arsanın İmar Uygulaması görüp görmediğini eğer gördüyse yapı nizamını, kat adedini, çekme mesafelerini ve inşaatın yapılacak olan alanının hesaplanması için oranları (TAKS-KAKS),komşu parsellerini, yolları vb. bilgileri içermektedir. 

Önceki Sayfa 1 2 3 Sonraki Sayfa
 
 
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN BİZE YAZIN
Belediyemizin çalışmalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın. Belediyemizi facebook, twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın.
T.C. İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi - (+90) 224 715 10 10
2012 © Tüm Hakları Saklıdır.